درباره متاوردپرس

مرکز آموزش های دیجیتال

جرقه ذهنی

 

اکسپلور اینستاگرام:

در یکی از روز های گرم تابستان در حال مشاهده،صفحه اکسپلور اینستاگرام بودم.دیدم که خیلی از پیج ها دارن کسب و کارشون رو گسترش میدن.یعنی به مردم ایران خدمات رسانی می کردند.نه صرفا به مردم یک شهر و یا یک استان،پیش خودم گفتم چرا من نباید این کارو کنم؟؟

از اونجا بود که جرقه ای در ذهنم به وجود اومد و من برند متاوردپرس رو ثبت کردم.

تولد متاوردپرس:

متاوردپرس،در تاریخ 21 مارس 2020 یا 2 فروردین 1399 متولد شد.در روز های اول مشغول لوگو و ایجاد پیج حرفه ای و خرید دامین بودیم…

لوگو قدیمی متاوردپرس

 

 

 

اولین لوگو رسمی متاوردپرس که ساخته شده از یک لوگو وردپرس و یک ایکون جت

به همراه نوشتار متاوردپرس،رفته رفته هی تغییرات دادیم.طوری که چند وقت پیش کلا لوگو رو تغییر دادیم! تا این حد تغییرات انجام دادیم.

logo-slider-big

در ابتدای کار ما تنها سه نفر بودیم…اما اکنون بیش از ۱۰ نفر هستیم و در آینده نزدیک این رقم به چند هزار نفر هم خواهد رسید.اون زمان برند متاوردپرس رو نداشتیم و بدون اسم فعالیت میکردیم…

رسالت ما آموزش دادن است و تمام! اما آموزش تخصصی،خیلی از وبسایت ها و پیج های اینستاگرامی در چند وقت اخیر(در شرایط کرونایی) اقدام به تاسیس پیج هایی مبنی بر آموزش دیجیتال مارکتینگ کردند!

اما کدام واقعا علم آدم را افزایش میدهد؟این سوال خیلی وقت ها در قسمت نظرات و دایرکت برای ما ارسال میشود.که دقیقا چه کسی متخصص هست.

دقیق نمیتوان گفت که چه کسی متخصص و چه کسی کلاهبردار هست.زیاد درگیر حاشیه ها نباشید.

دلار 30 هزار تومانی

با این قیمت دلار میتونی به آرزو هات برسی؟ دیگه با ماهی یک ملیون،پنج میلیون نمیشه زندگی خوبی داشت.چون همه چی به وسیله وضع اقتصادی گرون شده.

پس چرا دست روی دست گذاشتی ؟ میتونی همین الان کار خودتو شروع کنی!

روند نزولی و صعودی

براتون دو مثال ساده میزنیم…فرض کنید کارمند هستید و نهایتا با اضافه کار و حق فرزند و مسکن و …. 5 میلیون تومان درآمد دارید.حال سوال ما این است،قیمت امروز پراید چند هست؟ 115 میلیون ؟ برابر با حقوق چند ماه شما هست؟ اگر تازه به حقوق هیچ دستی نزنید و تنها پس انداز کنید.حدود 20 ماه طول میکشد،یک  ماشین با حداقل امکانات خریداری کنید.

حال خانه چطور ؟ قیمت مسکن در تهران سر به فلک کشیده است.متری 30 میلیون،50 میلیون،70میلیون و… میتوانید با حقوق یک سال خود (5میلیون تومان)، 1 متر خانه بخرید…

امنیت مالی

یک محدوده ی چند میلیونی که هرسال شما را عقب می اندازد…اصلا یعنی چی اول ماه یک پیام واریز پول و بعد از آن همش برداشت برداشت تا موجودی آن به پایان برسد.

7 دوره آموزشی
4 سال فعالیت
1038 تایم مشاوره
400 ساعت آموزش